Поиск: • Вакансии      
Резюме

Начало ->Резюме -> Категория: Бухгалтеры, экономисты (131)

Вы видите последние резюме. Вы можете либо просмотреть их, либо выбрать другую категорию объявлений.

Добавить в блокнот Резюме: Экономист
Добавлено: 11-08-2008
Пол: женский. Возраст 26
400 $

Як особистість – активна, з розвинутими творчими здібностями, комунікабельна зі здатністю установлювати контакти, з високою відповідальністю та працездатністю (постійне прагнення бути кращим і робити все якнайдосконаліше), критична спостережливість (уміння побачити та відокремити недоліки), логічність та аргументованість критичних зауважень. Наділена умінням покладатись на свій досвід, розум, почуття, а не на думку інших людей.
За характером врівноважена, вимоглива, самостійна, тактовна, впевнена у своїх силах, віра в здійснення справи, оптимістка з бадьорим духом, стійка до стресів.
Основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби (Microsoft Word, Excel).
Досконало володію державною мовою, англійська мова – базові знання.
Дотримуюсь правил поведінки державного службовця та Кодексу професійної етики службових осіб. (Шкідливих звичок не маю).

Добавить в блокнот Резюме: бухгалтер, экономист, оператор ПК
Добавлено: 22-05-2008
Пол: женский. Возраст 24
300 $

П. І. Б.: ****** Олена Олексіївна
Адреса: м. Кіровоград
Дата і місце народження: 14 грудня 1983 р., м. Кіровоград
Громадянство: українка
ОСВІТА:
1991-2001 – загальноосвітня школа I-III ступенів № 21 (м. Кіровоград), нагороджена золотою медаллю.
2001-2006 – Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, фізико-математичний факультет, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика», здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача математики.
2006-2009 – Кіровоградський національний технічний університет, факультет підготовки та перепідготовки спеціалістів, спеціальність «Облік і аудит».
ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:
З жовтня 2006 року працюю на посаді менеджера з банківського обслуговування фізичних осіб в Кіровоградському РУ ПриватБанк.
ОСОБИСТІ ЯКОСТІ:
Характер спокійний, урівноважений, доброзичлива, дисциплінована, пунктуальна. Шкідливих звичок не маю.
ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ:
Маю знання роботи з електронними таблицями, текстовими і графічними редакторами у середовищі WINDOWS. Вмію працювати з Internet Explorer. Вільно володію українською та російською мовами Частково володію англійською мовою (читаю і перекладаю зі словником).

Добавить в блокнот Резюме: экономист
Добавлено: 05-05-2008
Пол: мужской. Возраст 26
400 $

БАЗИЛЬЧУК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

Тел. моб. 8-063-855-85-28;

МЕТА:
Працювати у стабільній організації з перспективою кар’єрного росту, досягнення вищого рівня кваліфікації, самореалізації .

ОСОБИСТІ ДАНІ:
Дата народження: 26.12.1981 р.
Сімейний стан: одружений, дітей не маю.
Місце прописки: Житомирська обл., смт. Брусилов.
Місце проживання: м. Київ, пр. Оболонський , 16-б, кв. 110.

ДОСВІД РОБОТИ:
- Неофіційно
2004-2005 р. –Агентство по підбору кадрів для будівельних фірм «Стройінвест»
Обов’язки :
Підбір кадрів на підприємства котрі роблять заявки на певні вакансії. Проведення співбесід та консультування.

- 2005-2006 р. працював як приватний підприємець.

Святошинський інтернат для жінок (офіційно)
- 15.09.2006 р. по даний час – економіст I категорії з праці.
Обов’язки:
В основні обов'язки входять планово-економічні розрахунки товарів, робіт і послуг, які необхідно закупити на рік. Складання кошторису по необхідній кількості коштів для закупівлі товарів, робіт і послуг. Підготовка документації для проведення торгів (тендерів), проведення торгів, визначення переможців по окремому виду товарів, робіт і послуг (лотам). Складання договорів з переможцями на суми по виграних позиціях. Контроль за планом необхідної кількості постачань і кількістю поставлених товарів. Контроль сум договорів, складання додаткових угод у зв'язку з підвищенням цін на товари, роботи та послуги. Протягом року розподіл коштів, що надійшли на рахунок, по кодам економічної класифікації витрат. Підготовка і здача звітності по виконаними і запланованими закупівлями. Розрахунок фонду заробітної плати, складання штатного розкладу і тарифікаційного списку співробітників.

ОСВІТА:
1999-2003 рр. – «Національний університет культури та мистецтв », отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Менеджмент» та здобув кваліфікацію бакалавра менеджменту і економіки.
05.04.2003 р. - 18.05.2003 р.- практика в Контрольно-ревізійному відділенні Житомирської області, м. Овруч.
2003- 2004 рр. – « Національний університет культури та мистецтв » , отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій » та здобув кваліфікацію менеджер - економіст.

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ:
Відповідальний, цілеспрямований, дисциплінований. Легко знаходжу спільну мову з людьми. Своїми основними якостями вважаю: чесність, порядність, організованість та здатність до самонавчання, легко навчаюсь новій справі, швидко адаптуюсь до нових умов та методів роботи, є здібності і бажання до самоосвіти та підвищення кваліфікації, маю досвід командної роботи, комунікабельний, працьовитий, високоорганізований, пунктуальний, до роботи ставлюся сумлінно. Характер – спокійний, врівноважений, але свої погляди можу відстоювати активно і аргументовано. Шкідливих звичок не маю.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ:
У жовтні 2004 року отримав звання «Молодший лейтенант запасу Сухопутних військ України».
Володію російською та українською мовами вільно, німецькою зі словником.
Володію офісною технікою, комп`ютерними програмами:
– «Word 97-XP»;
– «Excel 97-XP»;
– «Microsoft Outlook»;
– «Internet Explorer».

Добавить в блокнот Резюме: Работник финансовой сферы, стажер
Добавлено: 29-04-2008
Пол: мужской. Возраст 32
600 $

Костенко Алексей Васильевич. Ищу в Киеве работу в сфере финансов. Ответственный, коммуникабельный. Возраст 32 года. Студент-заочник (2 курс экономического факультета Киевского национального университета им. Тараса Шевченко, специальность - "Финансы и кредит"). Дважды в год требуется отпуск на период сессий. Навыки работы с компьютером и оргтехникой (уверенный пользователь). Водительские права категорий B, C, D. Место проживания – Киев. Быстро обучаюсь. ОПЫТА РАБОТЫ ПО СПЕЦИАЛЬНОСТИ НЕТ. Цель: получить динамичную, перспективную, адекватно оплачиваемую работу. Желаемая зарплата: от 600 USD. Телефон: 8 (044) 5921526, e-mail: [email protected]

Добавить в блокнот Резюме: Работник банка, стажер
Добавлено: 21-04-2008
Пол: мужской. Возраст 32
600 $

Костенко Алексей Васильевич. Ищу в Киеве работу в банковской сфере (работником банка, стажером). Ответственный, коммуникабельный. Возраст 32 года. Студент-заочник (2 курс экономического факультета Киевского национального университета им. Тараса Шевченко, специальность - "Финансы и кредит"). Требуется отпуск на период сессий. Навыки работы с компьютером и оргтехникой (уверенный пользователь). Водительские права категорий B, C, D. Место проживания – Киев. Быстро обучаюсь. ОПЫТА РАБОТЫ ПО СПЕЦИАЛЬНОСТИ НЕТ. ОПЫТА РАБОТЫ В БАНКЕ НЕТ. Цель: получить динамичную, перспективную, адекватно оплачиваемую работу. Желаемая зарплата: от 600 USD. Телефон: +38 (044) 5921526, e-mail: [email protected]

Добавить в блокнот Резюме: Работник банка
Добавлено: 03-04-2008
Пол: мужской. Возраст 32
500 $

Костенко Алексей Васильевич. Ищу в Киеве работу в банковской сфере (работником банка). Ответственный, коммуникабельный. Возраст 32 года. Студент-заочник (1 курс экономического факультета Киевского национального университета им. Тараса Шевченко, специальность - "Финансы и кредит"). Требуется отпуск на период сессий. Навыки работы с компьютером и оргтехникой (уверенный пользователь). Водительские права категорий B, C, D. Место проживания – Киев. Быстро обучаюсь. ОПЫТА РАБОТЫ ПО СПЕЦИАЛЬНОСТИ НЕТ. ОПЫТА РАБОТЫ В БАНКЕ НЕТ. Цель: получить динамичную, перспективную, адекватно оплачиваемую работу. Желаемая зарплата: от 500 USD. Телефон: +38 (044) 5921526, e-mail: [email protected]

Добавить в блокнот Резюме: бухгалтер по з/п
Добавлено: 14-03-2008
Пол: женский. Возраст 22
300 $

начисление з/п, формирование и сдача отчетов в Фонды, регистрация и снятие с учета, знание "1СЗарплата+Кадры", "1С Предприятие 7.7", кадровая документация, знание КЗоТ.

Добавить в блокнот Резюме: бухгалтер
Добавлено: 17-02-2008
Пол: женский. Возраст 50
600 $

Бухгалтера по совместит.,

все виды деят.,отчетность.,1с

56-52-85(с17)8-067-880-20-90

Добавить в блокнот Резюме: Финансист, экономист, аналитик
Добавлено: 06-02-2008
Пол: мужской. Возраст 25
100 $

3 года опыта работы экономистом и финансистом на производственном предприятии, а также в управляющей фирме. Ведение БДР; БДДС; Разработка финструктуры, фин. отчетности для предприятия, анализ работы предприятия, основных производственных показателей, анализ кредитного портфеля, оформление кредитов и др.

Добавить в блокнот Резюме: бухгалтер
Добавлено: 01-02-2008
Пол: женский. Возраст 29
250 $

- Клиент-банк;
- Взаиморасчеты с дебиторами и кредиторами; учет и контроль, отслеживание дебиторской задолженности;
– Обработка первичной документации;
- Учет и списание ТМЦ;
- Ведение учета договоров по рекламе, их оформление; учет базы партнеров.
Уверенный пользователь ПК; организованность, трудолюбие, оперативность в работе и ответственность за действия и принятие решений.

Ваш блокнот

Блокнот В вашем блокноте:
• вакансий - 0
• резюме - 0
• объявления купля/продажа - 0
Как запомнить мой блокнот?

Категории резюме

Реклама

Работа - наши проекты

•